Ali Karataş
SSH Müdürü
Tel: +90 282 685 48 31
ali.karatas@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Orkide Pak
Stajyer Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
orkide.pak@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Mesut Özgül
Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 282 685 48 31
mesut.ozgul@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Aytekin Öztuna
Kamyon Satış Müdürü
Tel: +90 282 685 48 31
aytekin.oztuna@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Safa Akkaya
Ağır Vasıta Atölye Şefi
Tel: +90 282 685 48 31
safa.akkaya@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon servis
Aykut Atak
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
aykut.atak@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Alper Bekler
2. El Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
alper.bekler@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil kullanılmış
Erhan Eren
Hasar Servisi Müşteri Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
erhan.eren@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Günay Eren
Hta&Otobüs Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
gunay.eren@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni
Gülcan Ergintan
HTA&Otomobil Müşteri Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
gulcan.ergintan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Aysun Ersöz
HTA&Otomobil Müşteri Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
aysun.ersoz@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Neslihan Ertaş
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 282 685 48 31
neslihan.ertas@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Gökhan Esirgeme
Hasar Servisi Atölye Şefi
Tel: +90 282 685 48 31
gokhan.esirgeme@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Ersan Göksu
Ağır Vasıta Atölye Şefi
Tel: +90 282 685 48 31
ersan.goksu@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon servis
Savaş Kıyar
Atölye Şefi
Tel: +90 282 685 48 31
savas.kiyar@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Sercan Pekdoğan
Hafif Ticari Araçlar Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
sercan.pekdogan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni
Turgay Tezcan
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
turgay.tezcan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Nejla Timurçin
Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
nejla.timurcin@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Selçuk Turhan
Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
selcuk.turhan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Fatih Yavuz
Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
fatih.yavuz@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni
Bilgin Özkan
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 282 685 48 31
bilgin.ozkan@avm.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni